»Tag:Čelendž kup

Čelendž kup

Metaloplastika u finalu Čelendž kupa!

| 26. apr 2014. 23:57|0 komentara

Rukometaši šabačke Metaloplastike ostvarili su veliki  uspeh plasiravši se u finale Čelendž kupa. Oni su u revanš meču polufinala poraženi od Agaš Santaša sa 29:25 u Portugalu, ali zbog bolje gol razlike su prošli u finale jer je u prvom meču bilo 29:21 za srpski klub. Rival Metaloplastike u finalu je švedski Savehof. Najbolji u trijumfu Metaloplastike

26. apr 2014. 23:57

Metaloplastika na korak od finala Čelendž kupa

| 20. apr 2014. 12:55|0 komentara

Rukometaši šabačke Metaloplastike ostvarili su ubedljivu pobedu u prvom meču polufinala Čelendž Kupa nad portugalskim Agaš Santašom od 29:21 (11:12). Posle nešto lošijeg prvog poluvremena, šabački sastav je odigrao sjajnih 30 minuta pred punim tribinama hale "Zorka" koje su podsetile na zlatne osamdesete godine prošlog veka i tako trasirao put ka finalu. Po šest golova

20. apr 2014. 12:55

Metaloplastika nadoknadila -6 i plasirala se u polufinale Čelendž kupa

| 23. mar 2014. 11:01|0 komentara

Rukometaši šabačke Metaloplastike izborili su plasman u polufinale Čelendž Kupa pobedom nad finskim Koksom 26:19 (11:8) u revanš meču četvrtfinala ovog takmičenja. U prvom meču, Finci su slavili 23:17. Najefikasniji u redovima srpske ekipe bili su bivši reprezentativci Milosavljević i Dragaš sa po šest pogodaka, dok su po četiri gola dodali Grujičić i Prodanović. Na

23. mar 2014. 11:01