»Tag:Čaba Silađi

Čaba Silađi

EP U PLIVANJU: Silađi se plasirao u finale

| 20. maja 2016. 21:48|0 komentara|Beta

Srpski plivač Čaba Siladji plasirao se večeras u finale trke na 50 metara prsno na Evropskom prvenstvu u Londonu, pošto je danas polufinale završio kao ukupno sedmi sa vremenom od 27 sekundi i 56 stotinki.

20. maja 2016. 21:48

SP U PLIVANJU: Silađi bez finala

| 2. avg 2015. 19:30|0 komentara|Beta

Reprezentativac Srbije u plivanju Čaba Silađi nije se plasirao u finale trke na 100 metara prsnim stilom, pošto je u polufinalu SP u Kazanju ostvario najlošiji rezultat.

2. avg 2015. 19:30

Čaba četvrtim mestom proslavio 24. rođendan! (FOTO)

| 23. avg 2014. 21:50|0 komentara

Čaba Silađi je četvrti u Evropi. Bronzana medalja izmakla je za samo dve stotinke, ali život ide dalje... Pamtiće ovaj dan dugo, iz prostog razloga što mu je danas rođendan, 24. Sa plivačkim timom srbije proslavio je divan dan i poslužio drugare tortom.   Slavlje bi bilo još slađe sa bronzom oko vrata, ali sport je

23. avg 2014. 21:50

Čabi izmakla bronza za dve stotinke!

| 23. avg 2014. 18:55|0 komentara

Kakva šteta... Srpski plivač Čaba Silađi zauzeo je četvrto u finalu trke na 50 metara prsno na Evropskom prvenstvu u Berlinu, a bronzu je ispustio za samo dve stotinke! Silađi je u finalnoj trci 50 metara iplivao u vremenu 27.50, pola sekunde sporije od evropskog šampiona Adama Pitija. Srebro je pripalo Giedriusu Titenisu iz Litvanije

23. avg 2014. 18:55

EP u plivanju: Silađi u finalu

| 22. avg 2014. 21:35|0 komentara

Srpski plivač Čaba Silađi plasirao se u finale trke na 50 metara prsno na Evropskom prvenstvu u Berlinu. Naš reprezentativac je danas proslavio 24. rođendan, a lepši poklon od prvog mesta u svojoj polufinalnoj grupi nije mogao da dobije. Silađi je deonicu od 50 metara preplivao za 27 sekundi i 33 stotinke, što je bilo

22. avg 2014. 21:35

Katarina, Ivan i Čaba u polufinalu EP

| 22. avg 2014. 14:50|0 komentara

Srpski plivači Katarina Simonović, Ivan Lenđer i Čaba Silađi plasirali su se danas u polufinale Evropskog prvenstva u Berlinu.  Simonovićeva je u kvalifikacijama na 200 metara slobodnim stilom zauzela 14. mesto u vremenu novog državnog rekorda - 2:00,92 minuta.Lenđer je u disciplini 100 metara delfin bio 11. u vremenu 52.76 sekundi.Silađi je pobedio u svojoj

22. avg 2014. 14:50

Plivači očekuju najmanje dve medalje u Berlinu

| 15. avg 2014. 18:11|0 komentara

Srpski plivači očekuju da će na predstojećem Evropskom prvenstvu u Berlinu (18.-24. avgust) osvojiti najmanje dve medalje i ostvariti plasman u najmanje četiri do šest finala. Srbiju će predstavljati 12 takmičara. FOTO: STARSPORT "Pripreme su bile sjajne, mi smo kao tim bili dobri, očekujem mnogo polufinala i finala, a od sebe očekujem da

15. avg 2014. 18:11

Silađi šesti u Evropi

| 14. dec 2013. 19:41|0 komentara

Srpski plivač Čaba Silađi zauzeo je šesto mesto u finalu trke na 50 metara prsno na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u danskom Herningu. Srpski reprezentativac Silađi u finalu je imao vreme od 26,69 sekundi. Zlatnu medalju osvojio je Slovenac Damir Dugonjić koji je trku završio u vremenu od 26 sekundi i 21 stotinke, dok

14. dec 2013. 19:41

Čaba bez polufinala na 50 metara prsno

| 30. jula 2013. 11:13|0 komentara

Srpski plivač Čaba Silađi nije uspeo da se plasira u polufinale trke na 50 metara prsno pošto je u kvalifikacijma ostvario tek 25. vreme pošto je stazu prešao za 27.80 sekundi. Silađiju je za plasman među 16 najboljih bili potrebno da ostvari 22 stotinke bolje vreme pošto je poslednji polufinalista plivao 27.58, dok je ubedljivo

30. jula 2013. 11:13

Ni Silađi nije uspeo

| 28. jula 2013. 13:47|0 komentara

Nakon Stjepanovića i Lenđera koji nisu uspeli da prođu kvalifikacije u svojim disciplinama na Svetskom prvenstvu u plivanju koje se održava u Barseloni, to nije uspeo ni Čaba Silađi. Silađi je na u trci na 100 metara prsno završio tek na 36. mestu sa vremenom 1:01,78.

28. jula 2013. 13:47

Stjepanović juriša na medalju na SP u Barseloni

| 18. jula 2013. 13:09|0 komentara

FOTO: STARSPORT Na predstojećem Svetskom prvenstvu u Barseloni, koje će biti održano od 19. jula do 4. avgusta Srbiju će predstavljati sedam plivača i to Velimir Stjepanović, Ivan Lenđer, Čaba Silađi, Boris Stojanović, Bogdan Knežević, Miroslava Njadanovski i Andreja Basaraba. Najtalentovaniji srpski plivač Velimir Stjepanović istakao je danas da očekuje da se bori

18. jula 2013. 13:09