Iz OFK Beograda poručuju: “Rasterećeno na BSK”

OFK Beograd u poslednjem kolu Jelen Superlige igra protiv BSK Borče, a iz tabora romantičara poručuju da u ovaj meč ulaze potpuno rasterećeni. Njima bodovi iz ovog duelane znače mnogo, ali umeju oni i u tim situacijama da odigraju kako treba i nekoga pošalju u drugu ligu, što su činili prethodnih godina.

24. maja 2013. 20:02

Nuhi presudio Donjem Sremu

| 17. maja 2013. 19:28|0 komentara

FOTO: STARSPORT Fudbaleri BSK iz Borče savladali su u prvom meču 28. kola Jelen Superlige u gostima Donji Srem sa 1:0. Pobedu Borčancima doneo je Ajezdin Nuhi koji je iz jedanaesterca u 62. minutu doneo tri važna boda svojoj ekipi u borbi za opstanak. BSK sada ima pet bodova prednosti u odnosu na

17. maja 2013. 19:28

Radanović novi trener BSK-a

| 13. maja 2013. 21:52|0 komentara

Fudbaleri BSK iz Borče dobili su trećeg trenera ove sezone. Zbog loših rezultata čelnici kluba odlučili su da smene Nebojšu Miloševića i na njegovo mesto postave Miodraga Radanovica. Borčani su u prošlom kolu izgubili od Hajduka na svom terenu sa 0:3 i to je bio povod da uprava kluba preduzme mere. BSK se nalazi na

13. maja 2013. 21:52

JSL: Minimalna pobeda Zvezde u Borči

| 21. apr 2013. 18:05|0 komentara

FOTO:STARSPORT Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na gostovanju u Borči ekipu BKS-a sa 1:o i ponovo smanjili prednost večitog rivala na 4 boda. Gol odluke postigao je Luka Milunović u 71. minutu igre. Nije Zvezda odigrala dobru utakmicu u Borči. Crveno beli su teško uspevali da probiju bedem ispred gola Danilovića, i sem

21. apr 2013. 18:05