Brazilska Serija A

FENOMENALNO: Kad Argentinac objasni Brazilcima kako se postiže gol na njihov način (VIDEO)

Flamengo je sinoć na svom terenu savldao Atletiko Paranense 1:0, a gol odluke bila je majstorija Mankuelja.

GOLMAN ‘PAUK’: Prvo je jedva sprečio autogol, a onda se upetljao u mreži i jedva izašao iz nje (VIDEO)

Smešni video stiže nam iz Brazila sa utakmice Atletiko Paranensea i Vitorije, a glavni junak je golman gostiju.

NEVIĐENO: Da li je ovo najlepši gol iz mrtvog ugla ikada? (VIDEO)

Video nedelje nam stiže iz Brazila sa utakmice na kojoj je Palmeiras savladao Gremio sa 4:2.

‘ČAROBNJAKU’ VREME ZA PENZIJU: Fluminense rakinuo ugovor sa Ronaldinjom

Fudbalski klub Fluminense i Ronaldinjo raskinuli su saradnju posle svega dva meseca.

INCIDENTI: Navijač u Brazilu izgubio šaku u eksploziji petarde

Drugoligaški meč brazilskog fudbalskog šampionata bio je prekinut na skoro sat vremena, pošto su izbili navijački neredi u kojima je jedna osoba nakon eksplozije petarde izgubila šaku.

ŠTA JE HTEO ERAZO: Pogledajte najsmešniji autogol (VIDEO)

Najsmešniji gol nedelje stiže nam iz Brazila gde su sinoć u okviru Serije A snage odmerili Koritiba i Gremio. Domaćin je slavio sa 2:0, a meč je obeležio autogol defanzivca gostiju Eraca. Naime, u 33. minutu jedan od napadača Koritibe izašao je sam na golmana Gremija koji je zaustavio taj pokušaj, ali je na loptu naleteo nesrećni Eraco, koga je omeo jedan od saigrača, i savladao je svog golmana. Autogol za rubriku "Nasmešite se molim"....

ZVEZDIN ‘VARKOS’: Nije zadivio beogradsku, ali jeste brazilsku Marakanu! (VIDEO) (ANKETA)

Bivši napadač Crvene zvezde, a sada jedan od najboljih strelaca brazilske Serije A, Ernan Barkos postigao je oba gola u pobedi Gremija nad Botafogom 2:0 na Marakani u Rio de Žaneiru. Argentinac je prvi pogodak postigao u 50. minutu, kada je dobio perfektan pas na peterac od strane veterana Ze Roberta, a onda rutinski loptu samo … Continue reading ZVEZDIN ‘VARKOS’: Nije zadivio beogradsku, ali jeste brazilsku Marakanu! (VIDEO) (ANKETA)