»Tag:Brazilska Serija A

Brazilska Serija A

ŠTA JE HTEO ERAZO: Pogledajte najsmešniji autogol (VIDEO)

| 17. maja 2015. 11:47|1 komentar|HotSport

Najsmešniji gol nedelje stiže nam iz Brazila gde su sinoć u okviru Serije A snage odmerili Koritiba i Gremio. Domaćin je slavio sa 2:0, a meč je obeležio autogol defanzivca gostiju Eraca. Naime, u 33. minutu jedan od napadača Koritibe izašao je sam na golmana Gremija koji je zaustavio taj pokušaj, ali je na loptu

17. maja 2015. 11:47

ZVEZDIN ‘VARKOS’: Nije zadivio beogradsku, ali jeste brazilsku Marakanu! (VIDEO) (ANKETA)

| 29. sep 2014. 13:40|1 komentar

Bivši napadač Crvene zvezde, a sada jedan od najboljih strelaca brazilske Serije A, Ernan Barkos postigao je oba gola u pobedi Gremija nad Botafogom 2:0 na Marakani u Rio de Žaneiru. FOTO:www.futbolistasaxem.com Argentinac je prvi pogodak postigao u 50. minutu, kada je dobio perfektan pas na peterac od strane veterana Ze Roberta, a onda

29. sep 2014. 13:40