»Tag:Borusija Menhegladbah

Borusija Menhegladbah

BUNDESLIGA: Menhengladbah se ne šali (VIDEO)

| 2. nov 2014. 17:40|0 komentara

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su Hofenhajm rezultatom 3:1 (2:1) u borbi za mesta koja naredne godine vode u Evropu. Belo-crni su poveli u 12. minutu. Herman je probio po levom boku, centrirao je u peterac, odakle Hanu nije bilo teško da zatrese mrežu gostiju. Hofenhajm je u 30. minutu stigao do izjednačenja, a strelac

2. nov 2014. 17:40

Navijački bunt protiv UEFA: Legija, Crvena zvezda, ko je sledeći?… (FOTO)

| 29. avg 2014. 11:00|0 komentara

Širom Starog kontinenta u četvrtak su igrani mečevi plej - ofa za Ligu Evrope. Rezultati mečeva su u glavnom bili različiti, ali mišljenja navijača ne. Naime, na većini stadiona navijači su burno reagovali na odluku UEFA da izbaci Legiju iz kvalifikacija za Ligu šampiona. Tako su bunt protiv evropske kuće fudbala digli navijači Legije sa

29. avg 2014. 11:00

Plej-of za Ligu Evrope: Menhengladbah pregazio Sarajevo, Azerbejdžan ima predstavnika u Evropi

| 28. avg 2014. 23:45|0 komentara

Poznati su skoro svi učesnici grupne faze Lige Evrope, a u poslednjoj rundi kvalifikacija nije bilo velikih iznenađenja. Najveća senzacija se dogodila u Holandiji gde je Tvente na svom terenu u Enšedeu igrao nerešeno sa Karabagom 1:1, te su Azeri zbog gola u gostima izborili plasman u Ligu Evrope. Naime, u prvom meču je takođe

28. avg 2014. 23:45

Dva remija kompletirala prvo kolo Bundes lige (VIDEO)

| 24. avg 2014. 19:59|0 komentara

Novajlija u Bundesligi Paderborn je danas odigrao prvu utakmicu u prvenstvu i malo je nedostajalo da osvoje sva tri boda. Da tako ipak ne bude pobrionuo se Ko Pen u 94. minutu, izjednačio je sa bele tačke. Za goste je debitovao i srpski fudbaler Filip Đuričić, a u igri je proveo 83. minuta. Majnc je poveo u

24. avg 2014. 19:59

Menhengladbah lako preslišao Hertu (VIDEO)

| 22. mar 2014. 21:29|0 komentara

Borusija iz Menhengladbaha lako je na svom terenu savladala ekipu Herte rezultatom 3:0 (3:0), u poslednjem meču subotnjeg programa 26. kola nemačke Bundeslige. Pitanje pobednika na ovom susretu je rešeno već u prvom poluvremenu, pošto su domaći tri puta uspeli da zatresu mrežu Herte. Huan Arango je u 28. minutu načeo goste iz Berlina, nakon

22. mar 2014. 21:29