»Tag:Bogdan Planić

Bogdan Planić

ZVEZDIN DEBITANT: Nismo zaslužili da pobedimo u Kruševcu

| 16. sep 2014. 20:34|0 komentara

U utakmici protiv Napretka iz Kruševca, još jedan fudbaler je debitovao u crveno-belom dresu. U pitanju je Bogdan Planić, koji se našao u startnoj postavi i koji je sa Savom Pavićevićem činio štoperski tandem. FOTO: STARSPORT - Zaista je fenomenalan osećaj debitovati za Crvenu zvezdu, o tome sam zaista maštao otkad sam počeo

16. sep 2014. 20:34

Zvezda i na Jagodinu bez pojačanja?

| 11. avg 2014. 18:40|0 komentara

Uprava Fudbalskog kluba Crvena zvezda na sve načine pokušava da nađe novac, a i kompromis sa onima kojima duguje pare kako bi mogla da registruje sve igrače za duel sa Jagodinom u subotu, ali po svemu sudeći novajlije će i ovaj meč gledati sa tribina. FOTO: STARSPORT Novca nema, sponzori "ćute", a prihodi

11. avg 2014. 18:40

Evo kako je Planić zatresao mrežu i kako je Gavrić sa metra prebacio prazan gol (VIDEO)

| 25. jula 2014. 20:36|0 komentara

Stigao je i snimak golova i šansi sa današnje utakmice u kojoj je Crvena zvezda remizirala 1:1 sa mađarskim drugoligašem Vašašem. Pogledajte kako je Bogdan Planić na asistenciju Nenada Milijaša zatresao mrežu protivnika i kako je Gavrić promašio nešto što je bilo teže promašiti nego pogoditi. hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i

25. jula 2014. 20:36

Bleda partija Zvezde: Planić dao gol pa „pocrveneo“ (FOTO)

| 25. jula 2014. 19:30|0 komentara

Fudbaleri Crvene zvezde igrali su nerešeno 1:1 protiv Vašaša u prijateljskoj utakmici odigranoj u Sloveniji. Bilo je to bledo izdanje izabranika trenera Nenada Lalatovića. Meč je obeležilo najnovije pojačanje Crvene zvezde na poziciji štopera Bogdan Planić, koji je prvo za svega četiri minuta na debitantskoj utakmici postigao gol, a potom do 45. minuta

25. jula 2014. 19:30

Planiću potrebna četiri minuta za gol u Zvezdi

| 25. jula 2014. 17:50|1 komentar

Najnovijem pojačanju Crvene zvezde Bogdanu Planiću bilo je potrebno svega četiri minuta da upiše prvi gol u crveno-belom dresu. FOTO: STARSPORT Stameni štoper je odmah po dolasku u redove šampiona Srbije dobio priliku da debituje, a na ukazanom poverenju treneru Lalatoviću se odužio pogodkom. On je u četvrtom minutu prijateljske utakmice sa Vašašom

25. jula 2014. 17:50