»Tag:Bobana Veličković

Bobana Veličković

RIO 2016: Bobana sedma na OI

| 7. avg 2016. 16:32|0 komentara|Beta

Srpska strelkinja Bobana Veličković zauzela je danas sedmo mesto u finalu discipline vazdušni pištolj 10 metara, na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.

7. avg 2016. 16:32

RIO 2016: Bravo, Bobana!

| 7. avg 2016. 15:06|1 komentar|HotSport

Srpski reprezentativci u individualnim sportovima plasirali su se u prvo finale na Olimpijskim igrama u Riju.

7. avg 2016. 15:06

NOVA VIZA ZA RIO: Bobana Veličković osvojila srebro u Minhenu

| 1. juna 2015. 13:07|0 komentara|HotSport

Srpska reprezentativka u streljaštvu Bobana Veličković osvojila je srebrnu medalju na Svetskom kupu koji se održava u Minehnu koja joj je ujedno donela i kvotu za predstojeće Olimpijske igre koje se narednog leta održavaju u Rio de Žaneiru.

1. juna 2015. 13:07

Arunovićeva ispustila zlato u poslednjem hicu

| 8. jula 2013. 13:36|0 komentara

Nakon što je u nedelju osvojila bronzu u disciplini malokalibarski pištolj 25 metara, Zorana Arunović se danas okitila srebrnom medaljom na Svetskom kupu u Granadi u disciplini vazdušni pištolj 10 metara. Arunovićeva je u finale ušla kao petoplasirana, ali je u borbi za medalje pucala odlično sve do same završnice kada je praktično u poslednjem

8. jula 2013. 13:36

Šekarićeva sedma, Arunovićeva i Veličkovićeva bez finala

| 29. maja 2013. 12:37|0 komentara

Srpske reprezentativke u streljaštvu nisu imale previše uspeha na Svetskom kupu u Minhenu u disciplini vazdušni pištolj 10 metara pošto je najbolji rezultat ostvarila Jasna Šekarić koja ej zauzela sedmo mesto. Šekarićeva je osnovni deo takmičenja sa 390 pogođenih krugova završila kao prvoplasirana, ali joj to nije pomoglo da u finalu ostvari bolji rezultat pošto

29. maja 2013. 12:37

Arunovićevoj bronza na Svetskom kupu

| 7. maja 2013. 8:41|0 komentara

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je bronzanu medalju na Svetskom kupu u američkom gradu Fort Beningu u disciplini vazdušni pištolj upucavši 168,2 kruga u finalnoj seriji u koju je ušla kao prvoplasirana sa 389 krugova (95, 97, 98, 95). Bobana Veličković je u finale ušla kao trećeplasirana sa 384 kruga, ali se u

7. maja 2013. 8:41