Bobana Veličković

SREĆKO PEJOVIĆ: Srpski strelci su bili neuspešni na Olimpijskim igrama u Riju!

Sportski direktor Streljačkog saveza Srbije Srećko Pejović rekao je danas da su srpski strelci bili neuspešni na olimpijskom turniru u Rio de Žaneiru.

BLJESAK, PA RASPAD SISTEMA: Posle odlične prve faze, Veličković i Arunović bez polufinala!

Bobana Veličković i Zorana Arunović očajno su pucale u drugoj fazi kvalifikacija i ostale bez plasmana u polufinale u disciplini malokalibarski pištolj 25 metara.

KONAČNO LEPE VESTI IZ RIJA: Bobana druga, Zorana četvrta u kvalifikacijama! Drugi deo od 17h

Naše strelkinje u disciplini vazdušni pištolj sa razdaljine od 25 metara bile su odlične u prvom delu današnjih kvalifikacija.

RIO 2016: Bobana sedma na OI

Srpska strelkinja Bobana Veličković zauzela je danas sedmo mesto u finalu discipline vazdušni pištolj 10 metara, na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.

RIO 2016: Bravo, Bobana!

Srpski reprezentativci u individualnim sportovima plasirali su se u prvo finale na Olimpijskim igrama u Riju.

ISSF: Andrea Arsović druga, Bobana Veličković treća na svetu!

Troje srpskih strelaca nalazi se među pet najboljih na junskim rang listama Svetske streljačke federacije (ISSF).

SK: Od Srbije bolje gađa samo Kina (FOTO)

Na upravo završenom svetskom kupu u streljaštvu naša selekcija našla se na drugom mestu po broju medalja.

USPEŠAN DAN NA SVETSKOM KUPU: Srebro za Milenka Sebića

Srpski strelci su u velikom stilu završili učešće na Svetskom kupu u Minhenu. Poslednjeg dana osvojili su dve medalje. Bobana Veličković se okitila zlatom vazdušnim pištoljem, a Milenko Sebić srebrom malokalibarskom puškom iz trostava, oborivši pritom dva vlastita državna rekorda. U kvalifikacijama je Sebić pogodio 1.183 kruga, tri više od nacionalnog rekorda, koji je postigao … Continue reading USPEŠAN DAN NA SVETSKOM KUPU: Srebro za Milenka Sebića

ODGOVARA JOJ MINHEN: Zlato za Veličkovićevu na SK (FOTO)

Bobana Veličković je osvojila zlatnu medalju vazdušnim pištoljem na Svetskom kupu u Minhenu.

NOVA VIZA ZA RIO: Bobana Veličković osvojila srebro u Minhenu

Srpska reprezentativka u streljaštvu Bobana Veličković osvojila je srebrnu medalju na Svetskom kupu koji se održava u Minehnu koja joj je ujedno donela i kvotu za predstojeće Olimpijske igre koje se narednog leta održavaju u Rio de Žaneiru.