»Tag:Bastija

Bastija

Di Marija i još 1287 igrača stižu u Bastiju

| 20. avg 2014. 23:42|0 komentara

Iznervirani medijskim spekulacijama u vezi dovođenja novih igrača u Bastiji su odlučili da izdaju saopštenje putem kojeg su se izrugali vrlo često neproverenim informacijama koje mediji objavljuju. "Revejer i Ogenda će nam se priključiti već danas, a takođe smo u kontaktu sa igračem Marseja Fanijem i napadačem Lorijena Abubakarom. Zahvaljujući našem treneru Klodu Makaleleu i

20. avg 2014. 23:42

Tuča fudbalera PSŽ i Bastije: Moti strdao nos (VIDEO)

| 17. avg 2014. 10:00|0 komentara

U okviru drugog kola Lige jedan na Parku Prinčeva snage su odmerile ekipe PSŽ i Bastije, "sveci" su slavilili sa 2:0, ali je meč obeležila velika tuča igrača u tunelu posle poslednjeg sudijskog zvižduka. Naime, napadač tima sa Korzike Brandao napao je Tijaga Motu i pri tom mu polomio nos. Ni Brazilac sa italijanskim pasošem

17. avg 2014. 10:00

Liga 1: PSŽ rutinski do tri boda (VIDEO)

| 16. avg 2014. 19:11|0 komentara

U prvoj utakmici subotnjeg programa 2. kola šampionata Francuske Pari Sen Žermen je rutinski savladao goste sa Korzike, ekipu Bastije sa 2:0. Ono što je praktično najzanimljivije je da kod oba gola "svetaca" svoju ulogu nije imao Zlatan Ibrahimović pošto je najpre precizan bio Lukas Moura posle asistencije Gregori Van der Vila, dok je Edinsonu

16. avg 2014. 19:11

Makelele preuzeo Bastiju

| 22. maja 2014. 17:53|0 komentara

Nekadašnji francuski reprezentativac Klod Makelele izabran je za novog trenera Bastije. Makelele je tri sezone radio kao pomoćni trener u PSŽ, ali je odlučio da prihvati poziv kluba sa Korzike i započne samostalnu trenersku karijeru.  On je potpisao dvogodišnji ugovor, a na klupi Bastije zameniće Frederika Anca koji je napustio klub. Tokom igračke karijere, Makelele je nosio

22. maja 2014. 17:53

Bastija nerešeno sa Lilom, poništen regularan pogodak

| 2. maja 2014. 22:29|0 komentara

Fudbaleri Bastije i Lila igrali su nerešeno 1:1 (0:1), u prvom meču 36. kola Lige 1. Gosti su poveli u 32. minutu golom Kalua, ali su domaći izjednačili u 85. posle udarca glavom Kazrija, nakon odličnog centaršuta Raspentina. Samo dva minuta kasnije, iskusni Đibril Sise, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, postigao je

2. maja 2014. 22:29

Kakav Dani Alveš – Ibrahimović jede kikiriki usred tekme! (VIDEO)

| 2. maja 2014. 18:10|0 komentara

Napadač Pari sen Žermena Zlatan Ibrahimović (33) pojeo je kikiriki kojim ga je gađao neko sa tribina za vreme utakmice protiv Bastije. Naturalizovani Šveđanin time je na određeni način imitirao desnog beka Barselone Danija Alveša (31), koji je nedavno na utakmici protiv Viljareala pojeo bananu koja je takođe bila bačena sa tribina. Ako se postupak Brazilca

2. maja 2014. 18:10

Džejms Rodrigez doneo novu pobedu Monaku (VIDEO)

| 15. feb 2014. 20:43|0 komentara

U drugom meču 25. kola francuskog šampionata Monako je kao gost savladao Bastiju rezultatom 2:0 (1:0). Monako je dosta teško, ali zasluženo, stigao do 15. prvenstvene pobede kojom se primakao PSŽ-u na 5 bodova zaostatka. Dvostruki strelac je bio Džejms Rodrigez, koji je u nadoknadi prvog poluvremena majstorski matirao golmana Bastije za 1:0, da bi

15. feb 2014. 20:43

Bastija pobedila i pretekla Tuluz

| 11. feb 2014. 22:42|0 komentara

Ekipa Bastije savladala je Tuluz u gostima rezultatom 3:1 u 24. kolu francuske Lige 1 u fudbalu. Gosti su poveli već u 11. minutu preko iskusnog Sisea, a 14 minuta kasnije ben Basat je poravnao rezultat. Do kraja prvog dela igre, tačnije u nadoknadi, Modesto je ponovo doveo Bastiju u vođstvo. U finišu meča domaći

11. feb 2014. 22:42

Đibril Sise novi član Bastije

| 1. jan 2014. 12:54|0 komentara

Uprava Bastije uspela je već prvog dana nove, 2014. godine, da obraduje svoje navijače pošto je dovela Đibrila Sisea koji će narednih 18 meseci nositi dres francuskog kluba. "Bastija sa izuzetnim zadovoljstvom objavljuje da je Đibril Sise novi član kluba, nakon što je raskinuo saradnju sa Kubanom. Iskusni francuski napadač će u sredu obaviti medicinske

1. jan 2014. 12:54

Liga 1: Loše veče za goste i samo 2 osvojena boda

| 21. dec 2013. 23:36|0 komentara

Večeras je na programu bilo prvih 6 utakmica 19. kola francuskog šampionata i mnogo više uspeha imali su domaći klubovi, zabeleživši 4 pobede uz dva remija. Sent Etjen je savladao ekipu Nanta rezultatom 2:0 (1:0). Strelci za domaći tim bili su Korne u 24. i Erding u 83. minutu iz penala. Naš Filip Đorđević morao

21. dec 2013. 23:36

Lion i Marsej podelili bodove na ‘Žerlanu’

| 15. dec 2013. 23:14|0 komentara

Derbijem kola igranom na "Žerlanu", zatvoreno je nedeljni program Šampionata Francuske u fudbalu. Lion i gostujući Marsej odigrali su 2:2. Domaći tim je poveo preko Lakazeta u 17. minutu susreta a prednost je duplirao Bafetimbi Gomis u poslednjem minutu regularnog dela prvog poluvremena. Delovalo je da je Lion na dobrom putu da savlada goste sa

15. dec 2013. 23:14