Barselona

EVROLIGA: Barselona protiv Raduljice i Mačvana prekinula seriju od četiri poraza

U poslednjoj utakmici dana Barselona je ostvarila trijumf u Milanu protiv Olimpije rezultatom 83:78.

NEVEROVATNO: Neka puste ove Barsine klince na PSŽ, igraju bolje od Mesija i drugara (VIDEO)

Gledajući ove momke stiče se utisak da Katalonci ne treba da brinu za budućnost.

MORAĆE NA SUD: Odbijena žalba Nejmara

Vrhovni sud Španije odbacio je danas žalbu brazilskog fudbalera Nejmara, koji će morati da se pojavi na sudu kako bi svedočio o navodnoj korupciji i neregularnostima prilikom njegovog transfera iz brazilskog Santosa u Barselonu 2013. godine.

ŠPANIJA U ČUDU: Zašto Mesi nije slavio gol u 90. minutu protiv Leganesa? (FOTO) (VIDEO)

Mnogi se pitaju šta je zapravo razlog, a 'scenarija' ima nekoliko.

ŠPANSKA PRIMERA: Barselona do pobede protiv Leganesa iz penala u 90. minutu! (VIDEO)

Katalonci su u utakmici 23. kola Primere, na „Kamp Nou“ došli do izuzetno važnog tijufa mnogo teže nego što je to iko očekivao, rezulatom 2:1.

MORAĆE DA UČE OD CRNO-BELIH: Barsa i Arsenal će morati kao Partizan, da bi prošli u narednu rundu (FOTO) (VIDEO)

Nakon što su doživeli ubedljive poraze na gostovanjima, Barselona i Arsenal se nalaze u gotovo beznadežnoj situaciji pred revanš mečeve.

PA OVO JE URNEBESNO: Navijači Barselone pretili pevaču iz Nikaragve, a onda ih je čovek prosto pokopao! (FOTO)

Navijače Barselone izuzetno je razbesneo debakl njihovog tima u Parizu (4:0), a kao glavni krivac označen je trener Luis Enrike.

JAVIO SE NEJMAR: Evo šta je Barselonina zvezda rekla o revanšu i povratku Katalonaca (FOTO)

Niko se nije ni nadao da će se Barsa predati, ali da su šanse male, jesu.

DOČEKALI SVOJIH PET MINUTA: Pogledajte kako se francuski mediji šale na račun nemoći Mesija (VIDEO)

PSŽ je zgromio Barselonu u prvom meču osmine finala Lige šampiona 4:0, a na udaru medija širom sveta našao si i najbolji fudbaler današnjice Lionel Mesi.

DI MARIJA GA IZLUDEO: Luis Enrike hteo da bije novinare, obezbeđenje se isprečilo (VIDEO)

Veliki skandal dogodio se posle prvog meča osmine finala Lige šampiona u kome je PSŽ do nogu potukao Barselonu 4:0.