»Tag:Austrija

Austrija

KVALIFIKACIJE ZA EURO 2016: Runi junak Engleske, Rusija remizirala sa Moldavijom (VIDEO)

| 12. okt 2014. 20:00|0 komentara

Odigrane su još četiri utakmice trećeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2016. u Francuskoj. Domaćini Ukrajina i Austrija su došli do celog plena, kao i Engleska u gostima, dok su Rusija i Moldavija odigrale nerešeno - 1:1. U prvom poluvremenu viđena su samo dva gola, Okotje je doveo Austrijance u vođstvo protiv Crnogoraca, a Jermolenko

12. okt 2014. 20:00

BOKS I FUDBAL: ‘Iznabadao’ sudiju i dobio suspenziju 70 mečeva

| 9. sep 2014. 12:20|1 komentar

Fudbaler amaterskog kluba Rum iz Beča Ismael Gunduc dobio je najveću kaznu u istoriji fudbala - 70 mečeva suspenzije. On je na utakmici svog kluba sa Insbrukom prebio sudiju udarajući ga glavom i pesnicama zato što mu je ovaj u 87.minutu pokazao drugi žuti karton. - Distanciramo se od ponašanja Gunduca. Biće odmah izbačen iz

9. sep 2014. 12:20