»Tag:ATP Tokio

ATP Tokio

ATP TOKIO: Tipsarević ispao

| 6. okt 2016. 11:50|0 komentara|Beta

Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Tokiju, pošto je danas u osmini finala izgubio od Hrvata Ive Karlovića sa 7:6, 7:6.

6. okt 2016. 11:50

Del Potro osvojio Tokio

| 6. okt 2013. 9:33|0 komentara

Argentinac Huan Martin Del Potro osvojio je trofej na turniru u Tokiju. On je u finalu savladao kanadskog tenisera Miloša Raonića sa 7:6(5), 7:5. Del Potro je tako došao do 16. titule u karijeri, a treće ove sezone. Prethodno je u 2013. godini osvajao titule u Roterdamu i vašingtonu. Ovom pobedom argentinski teniser je ponovo ušao

6. okt 2013. 9:33

Kraj za Tipsu u Tokiju

| 2. okt 2013. 12:14|0 komentara

Nakon poraza u singl konkurenciji od Aleksandra Dolgopolova Janko Tipsarević je u paru sa Italijanom Danijeleom Braćalijem doživeo poraz i u konkurenciji dublova u 1. kolu ATP turnira u Tokiju. Srbin i Italijan su na startu takmičenja izgubili od nemačke kombinacije Andre Begman i Martin Emrih sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3, posle svega 61 minuta

2. okt 2013. 12:14

Dolgopolov izbacio Tipsarevića

| 2. okt 2013. 10:07|0 komentara

Srpski teniser Janko Tipsarević takmičenje na ATP turniru u Tokiju (1.297.00$) u singl konkurenciji završio je već u 2. kolu pošto je poražen od Ukrajinca Aleksandra Dolgopolova sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6(2), posle jednog sata i 15 minuta igre. Nije Janka dobro služio prvi servis što je Ukrajinac umeo da iskoristi pre svega u prvom

2. okt 2013. 10:07