»Tag:Apoel Jerusalim

Apoel Jerusalim

BRŽI OD SIRENE: Andrić u poslednjoj sekundi pogađa trojku (VIDEO)

| 29. okt 2014. 20:06|0 komentara

Ekipa Partizana na kraju treće deonice imala je 10 poena prednosti pošto su vodili rezultatom 56:66. Vođstvo od 10 poena crno-belima je obezbedio mladi Andrić fantastičnom trojkom u poslednjoj sekundi treće četvrtine. Pogledajte fenomenalne poene... hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

29. okt 2014. 20:06

Partizan ponovo poražen, Apoel bolji

| 29. okt 2014. 18:30|0 komentara

Košarkaši Partizana doživeli su i treći poraz u trećem meču Evrokupa pošto su rezultatom 82:79 izgubili od Apoela (18:20, 24:26, 14:20, 26:13). Ekipa Partizana uspela je nemoguće. Crno-beli su igrali sjajno, tri četvrtine su imali prednost u svojim rukama, a onda su u poslednjem minutu uspeli da prokockaju sve i izgube dobijeno. Meč je rešen na

29. okt 2014. 18:30

EVROKUP: Partizan danas sa Apoelom

| 29. okt 2014. 9:42|0 komentara

Košarkaši Partizana danas od 18:30 sati gostuju u Jerusalimu u kojem će odigrati svoj meč trećeg kola Evrokupa sa domaćim Apeolom. Košarkaši crno-belih počeli su sezonu izuzetno loše budući da nižu poraz za porazom. U Evrokupu ništa drugačija situacija nije u odnosu na ABA ligu pošto Parni valjak ima dva poraza iz dva meča. Pomoćni trener

29. okt 2014. 9:42