»Tag:Andrija Zlatić

Andrija Zlatić

Bronza za Zlatića na SK

| 1. apr 2014. 20:01|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić osvojio je bronzanu medalju u disciplini malokalibarski pištolj na Svetskom kupu u Fort Beningu.  U finalnom gađanju Zlatić je ostvario rezultat od 170.6 krugova, a bolji od njega bili su Rus Anton Gurjanov sa 191.3 krugova, dok je srebro pripalo Japancu Tomojukiju Macudi sa 190.9 krugova. Ovo je ujedno i četvrta

1. apr 2014. 20:01

Zlatić osmi u finalu Svetskog kupa

| 11. nov 2013. 12:43|0 komentara

Za razliku od koleginica iz reprzentacije koje su osvojile četiri srebrne medalje (Zorana Arunović dve, Ivana Maksimović i Andrea Arsović po jednu) Andrija Zlatić se nije proslavio na finalu Svetskog kupa u Minhenu. Bronzani sa Olimpijskih igara u Londonu osvojio je osmom mestu u finalu discipline pištolj 50 metara pošto je ostvario najgori rezultat nakon prvih

11. nov 2013. 12:43

Srbija sa 152 sportista na MI u Turskoj

| 13. juna 2013. 14:17|0 komentara

Reprezentaciju Srbije na Mediteranskim igrama u turskom gradu Mersinu, od 20. do 30. juna u turskom gradu Mersinu činiće 152 sportista. Srpski sportisti takmiciće se u 24 sporta - atletici, plivanju, streljaštvu, biciklizmu, kajaku, veslanju, tekvondu, rvanju, stonom tenisu, boksu, džudou, mačevanju, jedrenju, badmintonu, streličarstvu, streljaštvu-leteće mete, dizanju tegova, košarci, vaterpolu, rukometu, odbojci na plaži,

13. juna 2013. 14:17

Zlatić “upucao” srebro

| 28. maja 2013. 14:51|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatih osvojio je danas na Svetskom kupu u Minhenu srebrnu medalju u disciplini vazdušni pištolj. On je do ovog odličja došao sa rezultatom od 199,6 krugova. Prvo mesto i zlatnu medalju osvojio je Jongoh Jin sa 202,2 kruga, dok je bronza pripala Portugalcu Žoau Košti (176,9). Zlatiću je ovo druga

28. maja 2013. 14:51

Novo zlato za Zlatića

| 26. maja 2013. 12:20|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić osvojio je danas zlatnu medalju u gađanju malokalibarskim pištoljem na Svetskom kupu u Minhenu postigavši rezultat od 196, 7 krugova. Drugi srpski predstavnik u ovoj disciplini, Damir Mikec, zauzeo je 21. mesto. Srebrnu medalju osvojio je Kinez Mai sa 195,1, a bronzanu Španac Pablo Karera sa 175,1 krugom. Zlatić

26. maja 2013. 12:20

Šampioni zasadili sadnice jasena

| 17. maja 2013. 11:56|0 komentara

Sadnice jasena u čast uspeha srpskih sportista Milice Mandić, Asmira Kolašinca, Ivane Maksimović i Andrije Zlatića zasađene su danas u Parku šampiona Zavoda za sport Srbije na Košutnjaku. "Čestitam svim sportistima na uspesima i želim im što bolje zdravlje, a rezultati će sami doći. Nastavljamo tradiciju pošumljavanja parka šampiona stablima koji će da budu trajan

17. maja 2013. 11:56

Šampioni dobijaju svoje drvo u Parku šampiona

| 15. maja 2013. 12:15|0 komentara

FOTO: STARSPORT U petak 17.maja 2013.godine u 11h u Parku šampiona Zavoda za sport, a u organizaciji Republičkog zavoda za sport, biće obavljeno sađenje sadnica. Drvo će se saditi u čast Milice Mandić, olimpijske pobednice u tekvondou i Asmira Kolašinca, šampiona Evrope u atletici. Predviđeno je da istog dana sadnicu dobiju Ivana Maksimović,

15. maja 2013. 12:15

Zlato za Zlatića

| 12. maja 2013. 19:46|0 komentara

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić osvojio je zlatnu medalju u gađanju malokalibarskim pištoljem na Svetskom Kupu u Fort Beningu, sa 192, 6 krugova. Srebro je pripalo Olehu Omelčuku iz Ukrajine sa 190,1 krugom dok je bronzu osvojio Vladimir Isakov iz Rusije sa 169,5 krugova. Ovo je peta medalja Andrije Zlatića u karijeri sa svetskih

12. maja 2013. 19:46

Strelci bez finala trećeg dana Svetskog kupa

| 6. apr 2013. 16:20|0 komentara

Srpski strelci, Nemanja Mirosavljev, Damir Mikec i Andrija Zlatić, koji se takmiče na Svetskom kupu u Čangvonu u Južnoj Koreji trećeg dana nisu imali previše uspeha pošto nijedan od njih trojice nije uspeo da se plasira u finale. Najbliži plasmanu u završnu fazu takmičenja bio je Damir Mikec koji je u disciplini vazdušni pištolj (10m)

6. apr 2013. 16:20

Mirosavljev šesti, Zlatić i Mikec bez finala

| 4. apr 2013. 13:49|0 komentara

FOTO: STARSPORT Srpski strelac Nemanja Mirosavljev osvojio je šesto mesto na Svetskom kupu u Čangvonu (Južna Koreja) u disciplini vazdušna puška. Mirosavljev je osnovni deo takmičenja završio na osmom mestu (622 kruga), a u finalu je plasman popravio za još dve pozicije pošto je u završnici eliminisan treći po redu. Prvo mesto pripalo

4. apr 2013. 13:49