VELIKA OČEKIVANJA PRED OLIMPIJSKE IGRE: Srpski veslači u subotu putuju u Rio (FOTO)

| 29. jula 2016. 11:50|0 komentara|HotSport

Ekspedicija srpske veslačke reprezentacije koju čine dvojac bez kormilara Miloš Vasić, Nenad Beđik, dubl skul Marko Marjanović, Andrija Šljukić, član Selektorske komisije Veslačkog saveza Srbije Nebojša Ilić i trener reprezentacije Aleksandar Ivković u subotu, putuju u Rio de Žaneiro gde će od 6. do 13. avgusta učestvovati na regati 31. letnjih olimpijskih igara.

29. jula 2016. 11:50

IDU NAM VODENI SPORTOVI: Šljukić vicešamion sveta

| 26. jula 2015. 19:34|0 komentara|HotSport, VSS

Što se vodenih sportova tiče, danas nije osvojena samo medalja na SP za mlađe seniore u kajaku, na kojem je Marko Dragosavljević postao šampion sveta. I srpski veslač Andrija Šljukić osvojio je srebrnu medalju u skifu na Svetskom prvenstvu u bugarskom Plovdivu za seniore do 23 godine.

26. jula 2015. 19:34

OKS izabrao najbolje: Đokovića, odbojkaše i Šljukića

| 16. dec 2013. 16:18|1 komentar

Olimpijski komitet Srbije izabrao je najuspešnije sportiste i klubove u muškoj konkurenciji za 2013. godinu. Titulu najboljeg sportiste Srbije dobio je osvajač otvorenog prvenstva Australije i drugi teniser sveta, Novak Đoković. Za najuspešniji tim proglašena je odbojkaška reprezentacija Srbije, koja je osvojila bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Danskoj i Poljskoj. Za najuspešnijeg mladog sportistu

16. dec 2013. 16:18

Dva finala za srpske veslače na MI

| 22. juna 2013. 15:43|0 komentara

Srpski veslači Andrija Šljukić u skifu i Miloš Stanojević i Miloš Vereš u dubl skulu za lake veslače obezbedili su plasman u finale kroz repasaže na Mediteranskim igrama u turskom Mersinu. Šljukić je u vremenu od 7:33.53 minuta osvojio četvrto mesto u repasažu i tako uspeo da izbori mesto u finalu. Srpski dubl skul Stojanović

22. juna 2013. 15:43