»Tag:Andrija Delibašić

Andrija Delibašić

Andrija Delibašić se vraća u Partizan?

| 1. jula 2014. 8:40|0 komentara

Nekadašnji napadač Partizana, Andrija Delibašić, mogao bi da tokom narednih dana ponovo potpiše ugovor sa klubom iz Humske 1. Crno-beli ne miriju, već ažurno spremaju tim za napad na Ligu šampiona, priliku koja im se iznenada ukazala nakon što je UEFA odlučila da suspenduje Crvenu zvezdu iz evropskih takmičenja zbog neizmirenih dugovanja. Prema informacijama lista "Novosti", ovaj

1. jula 2014. 8:40

Andrija Delibašić uči Tajlanđane da ne daju titulu (VIDEO)

| 4. mar 2014. 17:20|0 komentara

Kreativno "prepucavanje" navijača Crvene zvezde i Partizana oko toga ko želi a ko ne da titulu, uzelo je maha i među samim sportistima. Veliki broj bivših i aktuelnih igrača beogradskih velikana preko društvenih mreža dao je svoj doprinos. Izuzetak nije ni Andrija Delibašić, nekadašnji ubojiti napadač crno - belih. Delibašić, koji trenutno igra na Tajlandu,

4. mar 2014. 17:20

Andrija Delibašić nastavlja karijeru na Tajlandu

| 7. feb 2014. 19:21|11 Comments

Crnogorski reprezentativac i doskorašnji napadač Rajo Valjekana, Andrija Delibašić, nastaviće svoju karijeru u Ratčaburi sa Tajlanda. Nakon isteka ugovora sa Rajo Valjekanom, Delibašić je dogovorio sve oko prelaska u kazahstanski Tobol, ali do transfera ipak nije došlo jer je sve otkazano u poslednjem trenutku. Spekulisalo se i o tome da bi crnogorski napadač mogao da

7. feb 2014. 19:21

Kazahstanci obmanuli Delibašića, šansa za povratak u Partizan?

| 11. jan 2014. 17:27|2 Comments

Iako je sve već odavno bilo dogovoreno, transfer Andrije Delibašića u Kazahstan je propao jer su čelnici kluba ponudili napadaču da potpiše potpuno drugačiji ugovor od onoga što je dogovoreno pre tri meseca. Od izvora bliskih igrača je potvrđeno da su Kazahstanci pokušali da obmanu Delibašića i da ga navedu da potpiše nepovoljniji ugovor od

11. jan 2014. 17:27

Delibašić demantuje povratak

| 26. maja 2013. 16:09|0 komentara

Uprkos tome što su danas svi mediji preneli vest da se Andrija Delibašić i Simon Vukčević vraćaju u Partizan, na žalost pristalica crno - belih pola te vesti sigurno nije tačno. Andrija Delibašić demantovao je na Tviteru da se vraća u Humsku. "Na moju veliku žalost moraću da damentujem vest koja danima kruži u vezi

26. maja 2013. 16:09

Andrija i Simon ponovo u Humskoj?

| 26. maja 2013. 10:58|0 komentara

Bivši igrači Partizana Andrija Delibašić i Simon Vukčević mogli bi ponovo da obuku crno - beli dres. Kako piše Sportski žurnal Vukčević (27) koji je u Humskoj boravio od 2003. do 2006. je slobodan igrač, a isti je slučaj i sa Delibašićem (32) kome ovog leta ističe ugovor sa Rajo Valjekanom za koji je ove

26. maja 2013. 10:58

Delija strelac, remi na otvaranju 33. kola Primere

| 26. apr 2013. 23:38|0 komentara

Rajo Valjekano i Osasuna odigrali su nerešeno 2:2, u prvom meču 33. kola španskog prvenstva, Domaćin je prvi stigao do prednosti, a strelac je bio bivši napadač Partizana Andrija Delibašić u sedmom minutu, a samo minut kasnije, gosti dolaze do izjednačenja preko Loea. Već posle 13 minuta igre viđen je i treći  pogodak,  a Aribas

26. apr 2013. 23:38

Gol Delibašića i trijumf Valjekana

| 7. apr 2013. 14:24|Komentari su isključeni na Gol Delibašića i trijumf Valjekana

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su u okviru utakmice 30. kola španske Primere na gostovanju u Vigu ekipu Selte sa 2:0. Gosti su već u 14. minutu utakmice stigli do prednosti golom Pitija. Selta je od tog trenutka konstantno vršila ppritisak na gol gostiju. Propustili su domaći nekoliko pristojnih prilika tokom utakmice, a onda je Andrija

7. apr 2013. 14:24