»Tag:Almerija

Almerija

PRIMERA: Almerija nemoćna pred raspucanim Levanteom (VIDEO)

| 4. apr 2015. 21:59|0 komentara

U meču ekipa koje će se verovatno do poslednjeg kola boriti za opstanak Levante je iznenađujuće ubedljivo trijumfuvao protiv Almerije i to na terenu rivala - 4:1. Goste je do trijumfa vodila udarna trojka tima David BBaral sa tri pogotka, zatim Viktor Kasadesus koji je uz jedan gol imao i jednu asistenciju i iskusni Austrijanac

4. apr 2015. 21:59

PRIMERA: Pobeda Levantea protiv Almerije (VIDEO)

| 2. nov 2014. 21:18|0 komentara

Fudbaleri Levantea savladali su Almeriju 2:1 (1:0) i tako pobegli sa dna tabele u Primeri. Domaćin je poveo u 26. minutu, kada je Diop uposlio Barala, a ovaj promešao odbranu gostiju i zatresao mrežu nemoćnog Rubena. Almerija je u 70. minutu stigla do izjednačenja. Posle kornera sa desne strane, Zongo se sjajno snašao u kaznenom

2. nov 2014. 21:18

PRIMERA: Bilbao prekinuo crnu seriju! (VIDEO)

| 25. okt 2014. 18:45|0 komentara

Bilbao je konačno pobedio i tako prekinuo crnu seriju od šest poraza. Posrećilo im se u devetok kolu Primere. Atletik je pobedio Almeriju na svom terenu sa 1:0. Jedini gol nameču postignut je u 56. minutu, Havijer Ećeita je bio precizan iz  jedinog šuta koji je Atletik imao u okvir gola za čitav meč... hotsport.rs

25. okt 2014. 18:45

PRIMERA: Viljareal se probija ka vrhu (VIDEO)

| 19. okt 2014. 23:15|0 komentara

Nakon prilično šarenih rezultata na startu sezone fudbaleri Vilajreala vezali su i drugu pobedu u Primeri pošto su u meču 8. kola pred svojim navijačima savladali goste iz Almerije sa 2:0 (1:0). Oba gola za domaći tim postigao je Nigerijac Ikečukvu Uče i to oba posle solo akcija, prvi u prvom, a drugi u drugom

19. okt 2014. 23:15