»Tag:Aleksandar Janković

Aleksandar Janković

GOL VEČERI: Pogledajte na koji način je Verkauteren rastužio Aleksandra Jankovića (VIDEO)

| 17. jan 2016. 10:02|0 komentara|HotSport

Gol večeri stiže nam iz belgijske Župler lige gde je Vesterlo kao domaćin savladao Mehelen našeg trenera Aleksandra Jankovića sa 3:2. Gosti su vodili sa 0:1 golom Čočalića, pa je domaćin okrenuo na 2:1 pogocima Gunongbe i De Selarea, da bi u 77. minutu Hani poravnao na 2:2. Ipak, Vesterlo je do pobede stigao u

17. jan 2016. 10:02

DELIJE KAO BIŠEVAC: Navijači Zvezde sakupili novac za operaciju Aleksandra Jankovića

| 13. dec 2015. 11:10|2 Comments|HotSport

Delije su sinoć napravile najveću žurku na Balkanu. Proslavljen je novi rekord od 18 uzastopnih pobeda, kao i “plus 27” u odnosu na Partizan. Ipak, najvatrenije pristalice crveno-belih su se sinoć istakle humanitarnom akcijom. Naime, Delije su sakupile 362 hiljade dinara za operaciju tumora na mozgu Aleksandra Jankovića.

13. dec 2015. 11:10

DVOJICA OD PETORICE: Tandem bivših trenera izbegava epidemiju tužbi!

| 20. jan 2015. 16:27|0 komentara

Trojica od petorice bivših trenera Crvene zvezde morali su svoje neisplaćene zarade ovih dana da potraže preko suda. Prethodne sednice na taakv korak su se odlučili Robert Prosinečki, koji je slučaj prijavio disciplinskim organima FIFA, Slaviša Stojanović se obratio Arbitražnoj komisiji FSS, novac potražuje i Sa Pinto…

20. jan 2015. 16:27

PREDSEDNIK MEHELENA OTKRIVA: Janković ne odlazi u Standard ni za džak para!

| 21. okt 2014. 19:43|0 komentara

Belgijski Standard je želeo da dovede srpskog trenera Aleksandra Jankovića, posle odluke da doskorašnji trener Gi Luzon napust tu funkciju. Međutim, predsednik Mehelena Johan Timermans demantovao je tvrdnje da srpski trener napušta klub. - Posle nedeljne utakmice menadžer našeg trenera rekao mi je da postoji interesovanje. Juče popodne sam bio sa Jankovićem i on je

21. okt 2014. 19:43

Janković maher za velike utakmice: Mehelen savladao Klub Briž

| 24. avg 2014. 20:50|0 komentara

Bivšem treneru Crvene zvezde Aleksandru Jankoviću baš leže mečevi protiv najjačih timova u belgijskoj Župler ligi. Posle Genka, Mehelen je na svom terenu savladao i Klub Briž sa 3:1, a jedan pogodak postigao je i bivši napadač OFK Beograda Dalibor Veselinović. FOTO:STARSPORT Pored visokog špica, još dva fudbalera iz Srbije su igrala za

24. avg 2014. 20:50

Bivši Zvezdin trener sartovao pobedom na klupi Mehelena

| 27. jula 2014. 18:57|0 komentara

Bivši trener Zvezde Aleksandar Janković uspešno je startovao na klupi Mehelena. Njegov tim je u prvoм kolu Pro lige savladao Genk rezultatom 3:1. Gostujući tim je poveo već u sedmom minutu golom Hilanda, ali je do poluvremena Mehelen preokrenuo rezultat. Izjedančio je Hani u 22. minutu, da bi potom za manje od dva minuta, u finišu prvog dela,

27. jula 2014. 18:57