2

VATERPOLO LŠ: Drugo poluvreme za zaborav, Zvezda poražena sa 13 golova razlike od giganta (FOTO)

Objavljeno: 17.10.18 u 21:57

Crvena zvezda je upisala ubedljiv poraz na startu Lige šampiona.

Pro Reko je u Beogradu slavio rezultatom 17:4 (1:1, 2:3, 1:6, 0:7).

Izuzetno loše drugo poluvreme odigrali su izabranici Dejana Savića i u tom periodu primili čak 13 golova. Veoma je dobra bila Zvezda u prvom poluvremenu. Nisu srpski vaterpolisti dozvolili gostima da se odlepe i rezultat na pauzi je bio 4:3 za Pro Reko.

A onda fenomenalna igra italijanskog tima u nastavku. Šest postignutih golova u trećoj četvrtini uz jedan primljeni i čak sedam u poslednjoj. Najbolji na utakmici bio je Aleksandar Ivović koji je dao četiri gola, Filip Filipović je imao dva, a Dušan Mandić jedan.

Strelci za Crvenu zvezdu bili su Veljko Tankosić, Dušan Vasić, Andria Bitadze i Kristijan Šulc.