1
U pripremi

MLADI NAPADAČ NASTAVLJA DA POGAĐA: Joveljić trećim pogotkom u sezoni uvećao prednost Zvezde (VIDEO

Objavljeno: 19.05.18 u 21:32

Početak drugog poluvremena doneo je novi pogodak domaćina, a strelac je bio Dejan Joveljić u 51. minutu utakmice.

Zvezdin tinedžer još jednom je potvrdio svoj neosporni talenat i svojim trećim pogotkom u seniorskoj konkurenciji povisio vođstvo svog tima na 3:0.

Joveljić je iskoristio odličnu asistenciju Bena, u duelu savladao Gajića i zati smireno matirao Čupića za uvećanje vođstva svog tima.

Možda je prilikom ovog pogotka napadač Zvezde napravio i prekršaj, pošto je u duelu sa defanzivcem Voždovca koristio ruke, međutim sudija Majo Vujović se nije oglasio i gol je priznat,