0

RUKOMET: Radnički lako do nove runde

Objavljeno: 27.10.17 u 09:50

Rukometaši Radničkog 1964 su u okviru 1/16-tine finala kupa Srbije savladali ekipu Lokomotive 2 iz Lapova rezultatom 40-15,poluvreme 21-6 i tako se plasirali u narednu rundu našeg najmasovnijeg takmičenja.

Gostujući rukometaši u kombinovanom sastavu su od početka krenuli u jakom tempu i tako odmah pokazali da ne žele ništa da rizikuju u želji da se plasiraju u sledeće kolo.
Na poluvremenu su imali 15 golova prednosti ( 21-6) i u tom ritmu i tempu nastavili do kraja meča.

U timu Lokomotive najefikasniji Nemanja Ristić i Miloš Anđelković sa po 5 pogodaka a kod Radničkog je svoju šansu iskoristio mladi Miloš Mutavdžić postigavši 15 golova.

Igrač utakmice : Miloš Mutavdžić

Lokomotiva 2 –Radnički 1964: 15-40 (6-21)

Kuršumlija: Hala “Svilajnac”. Gledalaca : 50

Sudije: Nemanja Živić,Željko Stamenić

Sedmerci:  Lokomotiva 2 (1), Radnički 2 (2)

Isključenja: Lokomotiva 2 min, Radnički 0 min

Lokomotiva 2 : Matejić, Ristić 3, Bugarćić, Stojanović 3, Milosavljević, Anđelković 5, Vukmirović,
Ristić, Prešić 2.
Radnički 1964  :  Blagojević 5, Đukić 5, Mutavdžić 15, Ristić 6, Dobrosavljević, Radivojević 4,
Simić, Knežević 3, Stanojev, Poskurica, Bogdanović 1, Jovanović 1.