Američki fudbal

Baltimor Rejvens

NFL: Baltimorov rekord franšize u senci povrede Džoa Flaka (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.17 u 14:30

Utakmicom Majami – Baltimor otvorena je osma nedelja NFL šampionata, a Rejvensi su na gostujućem terenu zabeležili na istorijski način – prvi put od osnivanja savladan je rival sa 40 poena razlike, i to bez primljenog poena!

Težinu ovoj pobedi daje i to što su uspeli da do nje dođu nakon što je prvi kvoterbek tima, Džo Flako, morao da izađe iz igre tri minuta pre kraja poluvremena zbog potresa mozga, nakon nelegalnog i zakasnelog udarca Kika Alonsa, lajnbekera Majamija.

Nakon ovog meča, Baltimor ima skor 4-4, dok je Majami, koji je bio slobodan prve nedelje, zabeležio treći poraz u sezoni, a prvi nakon tri pobede uzastopno.