0
U pripremi

UMETNIK SA LOPTOM: Dibala ‘ubio pauka’ i doveo Juve na prag potvrde Skudeta! (VIDEO)

Objavljeno: 21.05.17 u 16:00

Fudbaleri Juventusa igraju u ovim trenucima utakmicu pretposlednjeg kola Serija A, a na poluvremenu rezultat u Torinu je 2:0 u korist domaćina protiv Krotonea.

„Stara dama“ je do prednosti došla u 13. minutu preko Mandžukića, a u finišu prvgo dela usledila je majstorija Paola Dibale kojom je Juve duplirao prednost.

Igrao se 39. minut kada je Argentinac još jednom demonstrirao svoj raskošni talenat i sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca, iz ne baš najidealnije pozicije doneo svom timu prednost od 2:0.