VREMEPLOV: Divljački čin Pepea nakon kog je postao najomraženiji fudbaler na svetu (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.16 u 23:54

Kepler Laveran Lima Fereira, ili jednostavno Pepe, spada među fudbalere koji su svojim beskompromisnim pristupom igri stigli do samog vrha svetskog fudbala.

Portugalac rođen u Brazilu nastupao je za Maritimo, Porto, da bi 2007. godine stigao na „Santjago Bernabeu“.

Dve godine kasnije, 21. aprila 2009,  u 32. kolu Primere Madriđani su na svom terenu dočekali Hetafe, koji se borio  za opstanak.

Susret je ušao u 90. minut, a rezultat je bio 2:2. Madriđani su bili nervozni jer su gosti dva puta vodili (Soldado u 10. i Albin u 84), iako su dva puta uspeli da poravnaju rezultat, i to preko Iguaina u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a potom i Gutija u 86. minutu.

Tada je Havijer Kaskero, fudbaler Hetafea, iskoristio loput u prostor i izašao sam ispred Kasiljasa. Pepe, koji je vidno kasnio, prvo je sapleo Kaskera, da bi potom bez ikakvog razloga počeo da ga šutira po leđima, dok je fudbaler Hetafea ležao na zemlji.

Sudija je momentalno isključio Pepea, ali gosti nisu uspeli da pogode iz penala za 3:2.

Umesto toga, u narednom napadu Iguain je doneo Madriđanima vrednu pobedu.

Nakon tog događaja, Pepe je, umesto renoema beskompromisnog borca, stekao status krvnika i divljaka.

(Youtube/hessam6662006)

A izveštaj za celog susreta možete videti ovde:

(Youtube/MadridistaTV)

VREMEPLOV: Svi znaju da je Mihajlović imao ‘dinamit’ u levici, ali je jedan od lepših golova postigao desnom (VIDEO)