0
Odbojka

MARATONOM DO ‘MAJSTORICE’: Vojvodina srušila Zvezdu, šampionska odluka u Beogradu

Objavljeno: 04.05.16 u 20:12

Možda je tako i najrealnije. Vojvodina je pokazala da se ne predaje, pa je u četvrtom meču finala plej-ofa slavila pobedu nad Crvenom zvezdom rezultatom 3:2.

Ni posle četvrtog meča nismo dobili novog ili starog šampiona Srbije, pošto je Vojvodina odbila da se preda. U Novom Sadu domaći su slavili sa 3:2 (25:21, 16:25, 26:28, 25:18, 15:11).

I ovaj meč doneo je dosta preokreta, pa je tako posle prvog seta koji su Novosađani dobili, a onda je Crvena zvezda dobila naredna dva i bila nadomak osvajanja šampionske titule.

ODBRANA TITULE: Vizura ponovo šampion Srbije (FOTO)

Međutim, Vojvodina je dobila četvrti set i meč uvela u taj-brejk, a onda je u odlučujućem setu kompletirala novi preokret i seriju vratila u Beograd.

Domaćin odlučujućeg duela biće Crvena zvezda i on će se igrati u nedelju.