0

KUP POBEDNIKA KUPOVA: Radnički opet poražen

Objavljeno: 22.11.15 u 20:41

Rukometašice Radničkog su i u drugom meču trećeg kola Kupa pobednika Kupova poražene od ekipe SCM Krajova rezultatom 28-24 (11-12).

Tigrice su dobro počele utakmicu, imale vođstvo koje je u pojedinim trenucima iznosili i tri gola razlike, međutim krajem poluvremena domaćini mini-serijom 2:0 smanjuju na 11-12 što je bio i rezultat na poluvremenu.

Ispostavilo se da je presudan bio početak drugog poluvremena i serija domaćina 5:1 i odlazak na 4 gola razlike. Nekoliko puta su rukometašice Radničkog prilazile na podnošljivih 2 razlike ali je na kraju domaćin slavio.

Najefikasnije u redovima domaće ekipe su bile Florica i Jovanesku sa po 6 golova a kod gošći iz Kragujevca Todorović je postigla 7 i Radosavljević 5.

SCM Krajova – ŽRK Radnički Kragujevac 28:24 (11:12)