0

SUPERKUP: Rukometaši Srbije poraženi i od Brazila

Objavljeno: 08.11.15 u 15:49

Muška rukometna reprezentacija Srbije zauzela je četvrto mesto na Super kupu u Nemačkoj, pošto je u trećem kolu poražena od selekcije Brazila sa 32:29 (13:14).

Izabranici Dejana Perića turnir u Kilu završili su sa sva tri poraza, nakon što je prethodno bolja bila Slovenija (23:21) i Nemačka (37:26).

Srbija je u većem delu meča bila u egalu, čak u prvom poluvremenu imala tri gola prenosti, ali je u poslednjih četiri minuta pala što je Brazil iskoristio.

Najefikasniji u srpskom timu bio je Žarko Šešum sa sedam golova, dok su po tri dali Marko Vujin, Nemanja Zelenović i Rastko Stojković.