0

FENJER: Sa tri poraza rukometaši Srbije ispraćeni kući

Objavljeno: 08.11.15 u 19:57

Rukometna reprenzetacija Srbije sa tri poraza je završila učešće na Superkupu u Nemačkoj.

Izabranici Dejana Perića su u 3. kolu Superkupa u Nemačkoj poraženi od selekcije Brazila rezultatom 32:29 (13:14).

Posle poraza od Slovenije u prvom i domaćina Nemačke u drugom kolu, u trećem i poslednjem za našu selekciju u Kilu je baš Srbija bolje otvorila meč.

Imala je prednost tokom prvog poluvremena i na odmor otišla sa golom prednost. Međutim, oscilacije u igri bile su prisutne i ovog puta, pa su ‘karioke’ okrenule utakmicu u svoju korist bukvalno u poslednjim minutima i sa 32:29 su slavile pobedu.

Žarko Šešum bio je ubeljivo najefikasniji u našem timu sa sedam golova, dok su po tri postigli Marko Vujin, Nemanja Zelenović i Rastko Stojković.