0

FOTO. ŽRK Radnički

SRLS: Tigrice se igrale sa Jagodinkama (FOTO)

Objavljeno: 31.10.15 u 21:42

Rukometašice Radničkog su okviru 7. kola SRLS savladale ekipu Jagodine rezultatom 30:21 (17:9).

Odlučujuću prednost Tigrice su napravile u poslednjih 10 minuta prvog poluvremena.  U nastavku je ekipa Radničkog rutinskom igrom privela utakmicu kraju, ponajviše zahvaljujući Anđeli Janjušević.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]ŽRK Radnički Kragujevac – ŽORK Jagodina 30:21 (17:9)
Kragujevac, hala „Jezero“. Gledalaca: 150
Sudije: Danijel Trivković,Boriša Milosavljević
Sedmerci: Radnički 5(5), Jagodina 5(5)
Isključenja: Radnički 4 min, Jagodina 8 min
RADNIČKI Kragujevac: Ćosić( 7 odbrana), Petrović 4, Prijović 2,Tanić, Radosavljević S. 5, Radosavljević N. Radović, Stajković (odbrane), Simić, Lukić 1, Risović ( 9 odbrana), Dukić 5,Kulić, Todorović 3,Janjušević 10 .
Jagodina: Radosavljević, Cvijanović, Šaronjić B., Vukajlović 11, Bogdanović J., Cvetinović 4, Misailović ( 7 odbrana), Prelević 2, Šaronjić E. 3, Mišković ( 3 odbrane), Glišović 1, Simonović, Adega, Bogdanović N.[/stextbox]

Sledeću utakmicu u okviru 6-og odloženog kola Radnički gostuje ekipi Izvor u Aranđelovcu.