0

SUPERLIGA (Ž): Radnički bolji od Naise

Objavljeno: 28.10.15 u 20:48

Rukometašice Radničkog su u odloženoj utakmici 5. kola savladale ekipu niške Naise rezultatom 28:23 (16:16).

Ekipa Naise je u prvom poluvremenu pružila sjajan otpor domaćinu. U jednom trenutku je prednost iznosila 4 gola (12-16). Granitnom odbranom u drugom poluvremenu izabranice trenera Radosavljevića su spustile protivnice na samo sedam golova i lako privele utakmicu kraju. Igrač utakmice je bila Jovana Risović sa 22 odbrane.

ŽRK Radnički Kragujevac – ŽRK Naisa Niš  28:23 (16:16)

Kragujevac, hala „Jezero“. Gledalaca: 200
Sudije: Branka Marić,Zorica Mašić
Sedmerci:  Radnički 5(4), Naisa  8(5)
Isključenja: Radnički 8 min, Naisa 2 min

RADNIČKI Kragujevac: Ćosić,Petrović 1, Stojković, Prijović 7,Tanić, Radosavljević S. 5,. Radović 3, Stajković ,Simić, Lukić, Risović ( 22 odbrane), Dukić 2,Tatar,Kulić, Todorović,Janjušević 10 .
NAISA Niš:  Popović (3 odbrane), Nikolić 1, Veljković 1, Milojević 1, Pešić, Mitrović M. 1, Đoković 4, Stefanović, Radović 3, Nedeljković 10, Petković, Zdravković J., Mitrović N., Zdravković T. 1, Tanasković, Filipović 1.