0

LIGA ŠAMPIONA U VATERPOLU: Izgubio i Radnički, finalni turnir sve dalje

Objavljeno: 08.04.15 u 22:12

Porazom u Barseloni u meču 8. kola Lige šampiona vaterpolisti Radničkog su šanse da se plasira na fajnal siks sveli na teoriju.

Kragujevčani su odlično počeli meč u kojem su poraženi sa 9:7 (1:3, 4:2, 2:2, 2:0). Imali su lepu prednost 5:2 sredinom druge četvrtine. Usledio je pad u igri našeg tima i Španci su sa tri gola anulirali vođstvo Kragujevčana.

Do poslednjeg minuta je bilo nerešeno da bi u samoj završnici Perone i Espanjol doneli pobedu domaćinu.

Golove za srpski tim postigli su Marković, Ćirić, Basara,, Vuksanović, Dedović, Ćuk i Petković, dok je kod domaćih najefikasniji bio Perone sa tri pogotka.

Ranije tokom večeri poraz je doživeo i Partizan koji je na Banjici izgubio od mađarskog Solnoka.