0

TRL: Kragujevčani potopili Splićane

Objavljeno: 10.01.15 u 20:55

U derbiju 11. kola Triglav regionalne lige Radnički je u Kragujevcu savladao Jadran 10:5.

Splićani su prvi došli do vođstva pogotkom Milardovića sa igračem više, ali su Kragujevčani odmah uzvratili. Najpre je kapiten Ćirić izjednačio, a nadovezali su se Vrlić i Dedović sa dva gola, pa su domaći na prvi predah otišli sa vođstvom 4:1. Međutim, Radnički je stao u drugoj četvrtini, što su Splićani iskoristili i do poluvremena prišli na „minus jedan“ – 4:3.

Ipak, u drugom poluvremenu Radnički je napravio novu seriju 4:0 i tako stavio tačku na pitanje pobednika.

Radnički – Jadran 10:5 (4:1, 0:2, 4:0, 2:2)

Zatvoreni bazen SC „Park“. Gledalaca: 300. Sudije: Ivanka Raković Krstonošić (Beograd) i Goran Jovančević (Vrnjačka Banja). Igrač više: Radnički 6(2), Jadran 6(2). Peterci: Jadran 2(1).

RADNIČKI: Živojinović, Trajković 1, B. Popović, Marković, Joksimović, Vrlić 3, Ćirić 1, Bogdanović, Vuksanović 1, Dedović 4, Prekogačić, Živadinović, S. Popović, Toholj.

JADRAN: Bratin, Kaleb, Bušelić, Vranješ 2, Divković, Santini, Tonković, Milardović 1, Buzdovačić, Brlečić 1, Strujić, Perić 1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.