2

BRUTALNO: Dobud pesnicom nokautirao vaterpolistu Partizana (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.14 u 21:36

Na utakmici 2. kola Lige šampiona u kojoj je Partizan na Banjici dočekao ekipu dubrovačkog Juga u trećoj četvrtini desio se nesvakidašnji događaj.

Jedan od najiskusnijih igrača gostiju Nikša Dobud brutalno je pesnicom u gravu udario igrača Partizana Manojlovića zbog čega je isključen na četiri minuta pa su crno-beli dobili priliku da uhvate priključak (posle treće četvrtine gubili su 3:5), ali je nisu iskoristili.

Dobud je već imao sličnu epizodu kada je u duelu Srbije i Hrvatske na isti način udario Filipa Filipovića.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.