0

TRL: Poraz Partizana od Primorja

Objavljeno: 13.12.14 u 19:55

Vaterpolisti Partizana poraženi su u gostima od ekipe Primorja rezultatom 15:9 (5:3, 4:2, 5:2, 1:2) u 10. kolu Triglav regionalne lige.

Crno-beli su rezultatski pratili domaćina tokom prve četvrtine, koja je završena vođstvom Primorja – 5:3. Ipak, do poluvremena, ta prednost je povećana na četiri pogotka – 9:5, što se do kraja ispostavilo kao nedostižna prednost.

Igrač utakmice bio je Sandro Sukno sa pet golova, a njega su u pobedničkom timu pratili Kozmin Radu i Petar Muslim sa po tri gola.

U timu Partizana Gogov je postigao tri, Subotić dva, a Mandić, Manojlović i Asanović po jedan gol.

Posle desetog kola, Primorje je lider na tabeli sa 30 bodova, dok Partizan sa 15 zauzima četvrtu poziciju.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.