SKIJANJE: Tina Maze pokorila Ore!

Slovenačka skijašica Tina Maze pobedila je u trci veleslaloma Svetskog kupa u švedskom Oreu ispred domaće takmičarke Sare Hektor i Austrijanke Eve-Marije Brem.

Maze je posle prve serije bila na sedmom mestu, ali je u drugoj seriji napravila veliki pomak i tako došla do treće pobede u sezoni, kojom je još više uvećala svoju prednost u generalnom plasmanu.

Slovenka je trku završila za dva minuta, 23 sekunde i 84 stotinke, dok je drugoplasirana Hektor zaostajala 20 stotinki, a prvoplasirana posle prve vožnje, Brem, je bila 28 stotih iza. Italijanka Federika Brinjone zauzela je četvrto mesto, dok je peto osvojila njena sunarodnica Nađa Fankini.

Drugoplasirana u generalnom plasmanu Austrijanka Ana Feninger trku je završila na šestom mestu, dok se iza nje našla domaća takmičarka Džesika Lindel-Vikarbi.

ZIMSKI SPORTOVI: Vendi Holander šampionka sveta u alpaskom skijanju

Najnovije

RIO: Lajović savladao Argentinca za drugo kolo

Srpski teniser se plasirao u narednu rundu turnira u Brazilu.

KAKAV KRALJ: Na meču Satona i Arsenala golman jeo pitu (VIDEO)

Ovo se ne viđa često kada igraju ‘tobdžije’.

STIGLA ‘BRAĆA’: Partizan sačekao rivala u prijateljskoj atmosferi (VIDEO) (FOTO)

U sredu se igra revanš meč nokaut faze FIBA Lige šampiona.

JAJIMA NA SRBE: Đenovljani posle debakla dobili ‘kaznu’, među njima Lazović i Ninković (VIDEO)

Sve se odigralo na aerodromu prilikom povratka u trening centar Đenove.

OVI SU LUĐI I OD NAS: Trener Amerike ušao na teren i ‘pokosio’ rivala u Superklasiku (VIDEO)

Nije retkost da temperament Meksikanaca dođe do usijanja, ali ovoga puta su preterali.

SPISAK 9. MARTA: Već je poznato koga Muslin neće zvati, među njima miljenik Delija (FOTO)

Srbija će sa Gruzijom u Tbilisiju odmeriti snage 24. marta u jednom od ključnih mečeva kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

DERBI JE PROŠAO: Ali hoće li Partizan biti dostojan protivnik PAOK-u (FOTO)

Pod utiskom Kupa Radivoja Koraća, javnost je zapostavila učešće crno-belih u Ligi šampiona.

NOVI TERMIN: Meč u Milanovcu već prvog dana marta

Odluka je prema propozicijama takmičenja u Superligi.

LEGENDA: Sve se trese u kolima – srpski narodnjaci u izvedbi zvezde Premijer lige (VIDEO)

Austrijski reprezentativac nikada nije krio sklonost prema srpskom mentalitetu.