PRINUDNA IZMENA: Rađen otkazao, Savić morao da traži alternativu

Reprezentacija Srbije u ponedeljak ujutru putuje u Hamburg gde će u utorak, 9. decembra, odigrati susret drugog kola Svetske lige sa Nemačkom. Početak utakmice zakazan je za 17 časova.

U odnosu na ranije objavljeni sastav desila se jedna izmena odnosno selektor Savić je umesto bolesnog Nikole Rađena pozvao vaterpolistu Crvene zvezde Savu Ranđelovića.

Sastav za susret sa Nemačkom: G. Pijetlović, S. Rašović, Mandić, Ranđelović, Ćuk, Aleksić, D. Pijetlović, Nikić, V. Rašović, Filipović, Jakšić, S. Mitrović i B. Mitrović.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

POVRATAK SA STILOM: Rađen odigrao prvi meč nakon dve godine i doneo svom timu evropsko finale!

Najnovije

ZA DELIRIJUM U ČAIRU: Kako je Dion Tompson ‘zajkucao’ Partizan i bacio Delije u trans (VIDEO)

Crvena zvezda je savladala Partizan 74:64, a posle trojke Marka Gudurića u poslednjoj sekundi o još jednom detalju se priča.

DEJAN RADONJIĆ: Ovo mi je najdraži trofej u Kupu

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je posle dobijenog finala Kupa Radivoja Koraća protiv Partizana da mu je ovo najdraži trofej ‘Žućkove levice’.

NAJLEPŠA SLIKA FINALA: Lepotica u Partizanovom i momak u Zvezdinom dresu su najveći pobednici derbija (FOTO)

Pored mnogih scena bakljada, ulaska žandarmerije i hitne pomoći, ovo je definitivno najbolja slika večerašnjeg derbija u finalu Kupa Radivoja Koraća.

VELIČKOVIĆ: Teško je kad ne izlaziš iz sobe da se ne bi zarazio!

Kapiten Partizana Novica Veličković bio je neraspoložen posle finala Kupa Radivoja Koraća i poraza od Crvene zvezde, ali ne zbog gubitka trofeja koliko zbog nedaća koje su se dešavale prethodnih dana.

VREMEPLOV: Noć kada je Kežman utišao ‘Visente Kalderon’ i našoj reprezentaciji čekirao kartu za Nemačku! (VIDEO)

Večeras ćemo se prisetiti jedne od najvažnijih utakmica u novijoj istoriji naše reprezentacije, na kojoj smo remijerm sa Španijom (1:1) praktično obezbedili sebi direktan plasman na Mondijal 2006. godine u Nemačkoj.

FENOMENALNO: Grobari fanatično podržali ekipu posle poraza u finalu Kupa Radivoja Koraća

Crvena zvezda je slavila u finalu Kupa Radivoja Koraća, a košarkaši Partizana su doživeli nešto što retko koja ekipa doživi, a to je fanatična podrška navijača i pored teških trenutaka.

FOTOGALERIJA: Topovski udari, žandarmerija na parketu i spektakl o kom će se pričati!

Slike govore više od hiljadu reči, a njih je posle večerašnjeg finala Kupa Radivoja Koraća pregršt.

SERIJA A: Milan slavio protiv Viole na ‘San Siru’, nastavlja se trka za Evropu (VIDEO)

Ekipa Vićenca Montentele slavila je protiv Fiorentine u meču 25. kola Serija A rezultatom 2:1.

NAVIJAČI PARTIZANA POLUDELI: Da li je Gudurić napravio korake pre ključne trojke?! (VIDEO)

Igrač utakmice i ‘X faktor’ finala Kupa Radivoja Koraća bio je Marko Gudurić, ali je tek posle meča pala sumnja na njegovu verovatno odlučujuću trojku.

ŠPANSKA PRIMERA: Barselona do pobede protiv Leganesa iz penala u 90. minutu! (VIDEO)

Katalonci su u utakmici 23. kola Primere, na „Kamp Nou“ došli do izuzetno važnog tijufa mnogo teže nego što je to iko očekivao, rezulatom 2:1.