0

JOŠ JEDAN TROFEJ ZA VOJVODINU: Novosađani superiorno do Super Kupa

Objavljeno: 17.09.14 u 21:04

Rukometaši novosadske Vojvodine, odbranili su trofej namenjen osvajaču Super Kupa Srbije. Istim putem kojim je stigao u Aranđelovac, pehar se vratio u vitrine trostrukih srpskih šampiona, koji su ubedljivo savladali niški Železničar 40:22 (21:10).

rukomet

Pobednik Kupa Srbije za prošlu sezonu, tek u uvodnih 20 minuta se prikazao kao dostojan rival Novosađanima, a u ostatku meča, na terenu je postojao samo jedan tim. Novosađani su predvođeni raspucanim desnim krilom, Strahinjom Stankovićem (12 golova), uvećavali prednost iz minuta u minut i pitanje pobednika rešili već do poluvremena…

Novosađani će nastaviti takmičenje u SEHA GAZPROM Južni tok ligi, dok će Nišlije u prvom kolu Super lige narednog vikenda gostovati Jugoviću u Kaću.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.