0
Odbojka

ODBOJKAŠI SE OPROSTILI OD MEDALJE: Poljaci nadigrali Orlove

Objavljeno: 13.09.14 u 19:58

Oproštaj od medalje. Odbojkaši Srbije izgubili su od Francuske sa 3:1 (25:27, 27:25, 25:23, 25:20) u trećem kolu grupe E druge faze Svetskog prvenstva u Poljskoj.

igor-kolakovic-odbojkasi-1328585176-115859

Ovim porazom ’Orlovi’ su izgubili sve šanse da se plasiraju u narednu fazu takmičenja, pa će meč sa Iranom u nedelju biti bez takmičarskog značaja.

Srbija dobro počela i osvojila prvi set, ali Francuzi su u naredna dva seta bili bolji u neizvesnim završnicama, da bi u četvrtom setu nešto lakše slavili i završili posao.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.