0

JSL: Troznak u večernjem terminu, Kanatlarovski dobio otkaz

Objavljeno: 13.09.14 u 21:55

U večernjem terminu subotnjeg programa 5. kola Jelen Superlige odigrana su tri meča, a zanimljivo je da su viđene po jedna pobeda domaće i gostujuće ekipe i jedan remi.

jsl

Pored preokreta u Humskoj gde je Partizan savladao Čukarički sa 4:2, viđena je pobeda kragujevačkog Radničkog protiv Voždovca na stadionu na Tržnom centru, dok u Čačku u duelu Borca i OFK Beograda nije bilo pobednika odnosno meč je završen rezultatom 1:1.

Prekinuta utakmica u Subotici između Spartaka i Jagodine biće odigrana u nedelju od 16 časova i to od prvog minuta, iako je prekinuta u poluvremenu. Zanimljiv detalj posle današnjih mečeva je da je trener Novog Pazara posle poraza svog tima od lučanske Mladosti dobio otkaz.