0
TimeOut

NAVIJAČI MU NIKADA NEĆE OPROSTITI: Golman Benfike častio gradske rivale (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.14 u 08:55

U nedelju je na stadionu La Luš odigran lisabonski derbi Benfika – Sporting, koji je završen nerešenim rezultatom 1:1, a junak ili tragičar, zavisi da li su vam draži „lavovi“ ili „orlovi“, bio je golman domaćina Artur. Naime, lisabonski „orlovi“ su poveli 1:0 u 12. minutu golom Gaitana, da bi „lavovi“ u 20. minutu izjednačili preko Slimanija. Ipak, Alžirac nije bio najzaslužniji za poravnanje rezultata, već čuvar mreže Benfike. Artur je u tom kobnom 20. minutu umesto da izbije loptu pokušao da je doda svom levom beku i napravio grešku koja se retko viđa i na amaterskim terenima. U svakom slučaju bolje i sami pogledajte „glupost“ Artura.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.