Grujić i Novaković šampioni sveta!

Objavljeno: 10.08.14 u 10:32

Nebojša Grujić i Marko Novaković novi su svetski šampioni u disciplini K2 na 200 metara!

Kajak 2

Grujić i Novaković nastavili su sa sjajnim rezultatima na Svetskom prvenstvu u Moskvi, pošto su Srbiji doneli treću medalju.

Srpski dvojac odlično je veslao od samog starta i potpuno zasluženo osvojio zlato vremenom 30.500 sekundi.

Oni su zlato osvojili pošto su iza sebe ostavili nemački par Ronald Ruhe/Tom Libšer (30.606), i Francuze Sebastijena Žuvea i Maksima Bumonta koji su trku završili za 30.884 sekunde.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.