0

Vejn Runi ‘skupio paučinu’ gola Rome fantastičnim udarcem (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.14 u 10:00

Ekipa Mančester Junajteda sinoć je u Denveru u prijaljskom meču savladala ekipu Rome rezultatom 3:2.

Vejn Runi

Četa Van Gala je dominirala i brzo je stekla prednost od 3:0 već u prvih 45 minuta. Dva od tri pogotka postigao je reprezentativac Engleske, Vejn Runi.

Prvi, na zaista spektakularan način kada je, u 36. minutu sa dvadesetak metara neverovatnom parabolom „skinuo paučinu“ gola Rome.

Da utakmica prođe u znaku senzacionalnih golova pobrinuo se Miralem Pjanić koji je u 76. minutu pogodio gol Mančestera sa svoje polovine.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.