0

Rapsodija Levandovskog, prelepim golom kaznio Borusiju (VIDEO)

Objavljeno: 27.07.14 u 11:46

Novi napadač minhenskog Bajerna, robert Levanvoski, postigao je fantastičan pogodak u pripremnom susretu Bavaraca sa Borusijom Mehengladbah.

Robert-Levandovski-Bajern-aliveforfootball-com

Bajern je savladao Borusiju u prijateljskom meču nakon boljeg izvođenja penala nakon 2:2 u regularnom delu, a prvi pogodak na meču bilo je remek-delo Roberta Levandovskog.

Ovaj momak, koji je stigao u Minhen iz tabora Borusije Dortmund, lobovao je golmana Mehengladbaha neposredno nakon što je šut njeovog saigrača odbranio čuvar mreže Borusije.

Riberi je duplirao prednost u 34. minutu. Kruse je u drugom poluvremenu izjednačio sa dva gola sa penala, pre nego što je Bajern pobedio posle boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.