0
TimeOut

Osvetilo im se preterano slavlje (VIDEO)

Objavljeno: 20.07.14 u 17:20

Gol kakav se retko viđa viđen je na utakmici slovačke lige u duelu Podbrezove i Spartak Mijave.

Naime, dok su gosti slavili gol za početnu prednost od 1:0, postignut u 30. minutu, domaći igrači su se postavili na centar sačekali sudijski zvižduk i krenuli ka golu gostiju. Tačanije ka golu se stuštio Pablo Rodio kojem nije bilo teško da lobuje istrćalog golmana Spartaka.

Ipak, gosti su na kraju odneli sva tri boda pošto su pogotkom Sladeka u 90. minutu trijumfovali sa 2:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.