0
Top News

Rusija remizirala sa Južnom Korejom, Kapelo zadovoljan (VIDEO)

Objavljeno: 18.06.14 u 09:51

Fudbalska reprezentacija Rusije odigrala je nerešeno u svom prvom meču grupe H, pošto je sa Južnom Korejom remizirala rezultatom 1:1.

Rusija-Juzna-Korea

Poveli su Koreanci preko Li Kin Hoa u 68. minutu, da bi u 74. rezultat poravnao Kiržakov. Imali su izabranici Fabia Kapela dovoljno vremena da upišu očekivan trijumf, ali u tome nisu uspeli. Ipak, selektor „Zbornaje“ nije nezadovoljan načinom na koji su njegovi momci odigrali svoj prvi meč u grupnoj fazi na Mundijalu u Brazilu.

Zbornaja komanda“ je juče remizrala sa Južnom Korejom, pošto je u okviru

„Moji igrači su dosta dobro reagovali i to je za mene veoma važno, pogotovo što smo imali šanse da damo i drugi gol, ali to je fudbal…“, rekao je Kapelo posle utakmice u Kujabi.

On je ocenio da je ovo bila dobra utakmica njegovog tima:

„Bila je ovo dobra utakmica, oni su puno trčali u prvom poluvremenu, umorili se i posustali u drugom delu. Videli ste kakav su gol dali, nije bilo lako reagovati posle toga“, podvukao je Kapelo.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.