1

Juve na korak od titule (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.14 u 20:31

Juventus je u 34. kolu italijanske Serije A na svojoj Areni došao do nove pobede. Uz mnogo muke “Stara dama“ je savladala Bolonju rezultatom 1:0 golom Pola Pogbe.

Juve fans

Pogba je od prvog trenutka pokazao da će biti najveća opasnost po gol gostiju. Imao je dva sjajna  pokušaja na otvaranju da bi potom i Pirlo zapretio Kurčiju, koji je bio sjajan na golu.

Paul Pogba Goal ~ Juventus VS Bologna 1-0 ~ 19… by All_Goals

Kurči je bio siguran i nakon pokušaja Markizija, pa je Bolonja na poluvreme otišla bez primljenog pogotka (0:0).

Golman Bolonje je sprečavao domaće igrače da dođu do pogotka sve do 64. minute. kada je pogodio Pogba za prednost od 1:0.

U poslednjoj utakmici kola od 20.45 sastaju se Roma i Fiorentina.