Titula sve bliža Madridu, Barsa poražena u Granadi (VIDEO)

Objavljeno: 12.04.14 u 22:23

Fudbaleri Barselone poraženi su u Granadi sa 1:0 u 33. kolu španske Primere.

Mesi

Ovaj poraz udaljio je Katalonce od titule prvaka, a trka će najverovatnije bit nastavljena u dvoje-madridsko dvoje.

Granada je i pored velike inicijative gostiju uspela da slavi sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Braimi u 16. minutu.

Ovim porazom Blaugrana je ostala na drugoj poziciji sa 78 bodova, ali će madridski Real imati prilike da je prestigne, dok Atletiko može da poveća prednost.

Domaći su ovom pobedom napravili odlučujući korak ka opstanku, sada su 15. sa 34 boda.

Ranije danas Selta i Real Sosijedad su remizirali u Vigu rezultatom 2:2, a Viljareal je pobedio Levante golom Peribea u 95. minutu.

PRIMERA 33. kolo:

Selta – Sosijedad 2:2 (Nolito 37. jedanaesterac, Mina 82 – Kanales 8, Grizman 43)

Viljareal – Levante 1:0 (Perbe 90+5)

Granada – Barselona 1:0 (Braimi 16)

22,00: Real Madrid – Almerija

12,00: Betis – Sevilja

17,00: Valensija – Elče

19,00: Hetafe – Atletiko

21,00: Espanjol – Rajo Valjekano