0

Liverpul opet razbio Totenhem i ‘zaseo’ na čelo Premijer lige (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.14 u 19:04

Fudbaleri Liverpula savladali su Totenhem na „Enfildu“ sa ubedljivih 4:0 i tako obezbedili prvo mesto na tabeli Premijer lige, nakon kiksa Čelsija.

Liverpul

Liverpul je poveo već u drugom minutu kada je Kabul postigao autogol nakon centaršuta Džonsona. Do kraja prvog dela igre Suarez je povisio na 2:0 sjajno iskoristivši novu nesmotrenost gostiju.

U nastavku meča, prvo je Kutinjo pogodio iz daljine za 3:0 da bi konačnih 4:0 postavio Henderson u 75. minutu direktno iz slobodnog udarca.

„Crveni“ su tako stigli do čela tabele sa 71 bodom šest kola pre kraja prvenstva, odnosno dva boda više od Čelsija i četiri više od Mančester Sitija koji ima i dva meča manje. Totenhem je ostao šesti sa 56 bodova.

Pogledajte golove:

Premijer liga, 32. kolo

Kristal Palas – Čelsi 1:0 (0:0)
(Teri 52′ag)

Sautempton – Njukasl 4:0 (1:0)
(Rodrigez 45+1′, 89′ Lambert 49′, Lalana 70′)

Stouk – Hal 1:0 (0:0)
(Odemvinge 62′)

Svonsi – Norič 3:0 (2:0)
(De Guzman 30′, 38′, Rutlidž 75′)

Vest Bromvič Albion – Kardif 3:3 (2:1)
(Amalfitano 2′, Dorans 9′ , Bifuma 90+4′ – Mač 30′, Kolker 73′, Deli 90+5′)

Arsenal – Mančester Siti 1:1 (0:1)
(Flamini 53′ – Silva 18′)

Odigrano ranije:

Mančester Junajted – Aston Vila 4:1 (2:1)
(Runi 20′, 45′pen, Mata 57′, Ernendez 90+1′ – Vestvud 13′)

Nedelja, 30. mart:
Fulam – Everton 1:3
Liverpul – Totenhem 4:0

Ponedeljak, 31. mart:
21.00h Sanderlend – Vest Hem

Rezultate utakmica svih fudbalskih, ali i liga u ostalim sportovima, možete da pronađete na našoj livescore stranici.