0
TimeOut

Primili gol iz penala u 95. minutu, pa pokušali da prebiju sudiju (VIDEO)

Objavljeno: 28.03.14 u 13:40

Velika drama viđena je sinoć na meču petog kola grupne faze Kupa Libertadores, u kojem su se sastali Independijete del Vale i argentinski San Lorenco.

Karlos Amarilja

SaN lorenco je poveo golom Blandija u 58. minuta i stečenu prednost čuvao sve do finiša susreta, kada je glavni sudija dosudio sumnjivi penal za domaće u 95. minutu. Igrači Independijentea su iskoristili jedanaesterac i postigli gol za izjednačenje 1:1, a iznervirani Argentinci su se okomili na arbitra sa namerom da se fizički obračunaju.

Na kraju je morala da interveniše i policija kako bi zaštitila glavnog sudiju i njegove pomoćnike. Kako je izgledala ova drama pogledajte i sami u video prilogu: