0
Odbojka

Crveno-beli vikend – Zvezdi odbojkaški Kup Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.14 u 22:47

Odbojkaši Crvene zvezde odbranili su večeras trofej u Kupu Srbije, pošto su u finalu u Kraljevu pobedili Ribnicu sa 3:0 u setovima (25:21, 26:24, 25:19).

Pobedom u finalu 49. Kupa Srbije odbojkaši Zvezde su 12. put osvoji nacionalni kup.

Crveno-beli su u potpunosti opravdali ulogu favorita, iako je početak meča pripao Ribnici, crveno-beli su preuzimali kontrolu kako je susret odmicao.

Kraljevčani su najbliži setu bili u drugom kada su imali dve set lopte pri rezultatu 24:22, ali su crveno-beli vezali tri poena i preokrenuli rezultat.

Zvezda je u u finišu trećeg seta povela sa 19:17 i tu prednost održala do samog kraja za konačnih 3:0.

Podsetimo, pored uspeha odbojkaša, fudbaleri Crvene zvezde preuzeli su vrh tabele ispred Partizana, dok su košarkaši savladali crno-bele.