0

Kup Italije: Fiorentina u finalu! (VIDEO)

Objavljeno: 11.02.14 u 23:28

Fudbaleri Fiorentine savladali su u Firenci ekipu Udinezea sa 2:0 i tako se plasirali u finale Kupa Italije nadoknadivši zaostatak od 2:1 iz prvog meča.

Kuadrado

Domaći tim je poveo u 14. minutu golom Paskvala a ukupna pobeda u dvomeču stigla je u nastavku igre.

Igrao se 61. minut kada je Kuadrado postigao gol za 2:0 i tako doneo ukupnih 3:2 za „Ljubičaste“. Gosti su meč završili sa dva crvena kartona jer je jedan dobio Agjemang-Badu koji je na klupi zaradio isključenje, dok je drugi dobio Domici četiri minuta kasnije.

U drugom polufinalu sastaju se Roma i Napoli a Rimljani imaju prednost od 3:2 iz prvog susreta.